Модернізація системи опалення та ГВП в багатоквартирному будинку на базі повітряно-водяного теплового насоса Prometheus

14 Квітень 2017

Комментарии

0
 Квітень 14, 2017
 0
prometheus-che120
Категория Пропозиції

Під час стрімкого подорожчання теплоносіїв і вартості життя, важливо мати партнера, який підставить плече і допоможе знизити витрати на опалення і приготування гарячої води для вашого ОСББ або ЖБК.

Таким партнером може стати для Вас наша компанія – ТОВ «Енергоарматура» м. Харків.

ТОВ «Енергоарматура» є постачальником повітряно-водяних теплових насосів з торговою маркою Prometheus.

Ми маємо досвід використання теплових насосів Prometheus для систем опалення індивідуальних будинків і хочемо запропонувати модернізацію системи опалення і ГВП для багатоквартирного будинку.

Теплові насоси Prometheus відрізняє висока надійність, прийнятна ціна і високоякісні комплектуючі від провідних світових виробників.

Розрахунки показують, що після модернізації системи опалення будинку на базі повітряно-водяного теплового насоса, витрати на опалення будинку знизяться на 45-50%, а витрати на приготування гарячої води навіть більше – до 60%!

Дійсність така, що навіть ті ОСББ, які раніше прагнули встановити свою газову котельню на даху будівлі, сьогодні опинилися у вкрай невиграшному становищі. Крім того, що ціна на газ постійно зростає, постачальники газу додатково вимагають від ОСББ попередню оплату!

Наше технічне рішення зможе знизити витрати і знизить залежність ОСББ від постачальника газу. Для цього потрібно модернізувати систему опалення, використовуючи модульний тепловий насос Прометей (Prometheus). Установка може бути розташована на даху будівлі, на фасаді, а так само на рівні позначки першого поверху в різних виконаннях.

Фінансування проекту модернізації можна реалізувати з урахуванням державної програми підтримки підвищення енергоефективності будівлі і сприяння одного з банків – учасників програми (Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк). Компенсація з різних бюджетів за участю в програмі, для даного обладнання передбачена на рівні 80% від його вартості.

Окупність всього проекту з модернізації опалення будинку, включаючи стадії проектування і монтажу, складе 1,5-2 роки.

Іншими словами, власники квартир ОСББ вже через 2 роки будуть платити за опалення і ГВП приблизно в 2 рази менше! Засоби, які будуть витрачені на реалізацію проекту, будуть оплачені в розмірі 80% державою, а 20% власниками і повернуться їм за рахунок економії від оплати рахунків за все за 1,5-2 роки.

В основі технологічної переваги теплонасосної технології лежить той факт, що вартість 1 Гкал, «перенесеної» з повітря за допомогою теплонасосної установки нижче, ніж вартість 1 Гкал, отриманої від тепломережі, і навіть нижче, ніж отримана від свого газового котла!

У таблиці наведено вартість 1 гігакалорії тепла, отриманої за допомогою різних джерел.

Тепломережа по лічильнику Газ природний, для житла Тепловий насос Prometheus, електроенергія
Ціна за 1 Гкал калорійність газу, ккал/м куб ККД котла Ціна за м куб Ціна за 1 Гкал ціна за кВтч кВт* тепл/Гкал кВт*ч ел.ен. (КОП 2,9) Ціна за 1 Гкал
  7600 0,92 6,88 1,68 1162,8 400
1243 грн Потрібно спалити 143 м куб газу 984 грн  Потрібно витратити 400 кВт * год ел.енергії 673 грн

Як видно, ніякого дива тут немає, все тому що, теплонасосна технологія просто ефективніше «переносить» тепло з повітря, дешевше, ніж надає тепломережа на 46%, і навіть дешевше, ніж виробляє газовий котел – на 32%.

Додамо, що приготування гарячої води влітку і в міжсезоння дешевше, ніж надає тепломережа на 60%!

    Щоб модернізувати систему опалення вашого ОСББ потрібно:

  1. Звернутися за кредитом в Укргазбанк, наприклад, і придбати теплонасосну установку Prometheus у компанії ТОВ «Енергоарматура» м Харків, як наприклад на фото PROMETHEUS PA-120 CНE або PROMETHEUS PA-60 CHE:

    Або невеликі установки, які підходять для «невеликих» ОСББ до 2000 м кв. PROMETHEUS PSA 18 GE або PSA 18 PME

  2. На базі повітряно-водяних теплонасосних установок реалізувати бі-валентну (тепло з 2х джерел) систему опалення, в якій основне навантаження за сезон візьме на себе саме тепловий насос, а допоміжну – вже існуюче джерело теплової енергії (тепломережа або газовий котел).
  3. Отримати з бюджету компенсацію – 80% від вартості обладнання.
  4. Погасити кредит в Укргазбанку.

Вартість основного обладнання для реалізації проекту.

Потужність, як і вартість установки залежить від теплових втрат будинку. Чим тепліше будинок, тим менш потужним і менш дорогим повинно бути обладнання. Так, наприклад, на 110 квартирний будинок (близько 9000 кв метрів) вартість основного обладнання, що складається з 3-х установок PROMETHEUS PA-120 CНE складе близько 1800000 грн (60 тис євро).

Вартість монтажних робіт буде залежати від конкретного проекту і може скласти ще близько 600000 грн (20 тис євро), включаючи оплату стадії проектування і монтажу.

Гарантійний термін експлуатації, як правило – 2-3 роки.

Зовнішній (приблизний, не наші установки) вид модульних теплонасосних установок на різних об’єктах можна подивитися на фото нижче. Можливо, тепер багатьом зрозуміло, що за дивні агрегати вони бачили з вікон готелів під час відпустки. Це чиллери / теплові насоси.


У всьому світі, холодильна і теплонасосна техніка широко застосовується для опалення, охолодження, побудови систем вентиляції вже досить давно – десятки років.

Дивлячись на сьогоднішні тарифи на енергоносії, мабуть, настав і наш час впроваджувати енергоефективні технології і знижувати витрати.

Компанія ТОВ «Енергоарматура» забезпечить повний цикл модернізації – від імпорту устаткування, до монтажу на конкретному об’єкті.

Практично, конкретну вартість проекту можна буде дізнатися після етапу проектування, коли будуть точно відомі всі деталі і специфікація проекту для конкретного будинку. На підставі робочого проекту буде складено кошторис робіт і отримана повна його вартість, включаючи можливу плату за збільшення ліміту електричної потужності що підводиться до будинку.

Проектування передбачає досить великий обсяг роботи і його неможливо зробити без фінансування.

Будемо раді відповісти на питання.

 

Напишіть відгук